[משו"ב] לעומר ועמית היקרים .

NOTICE שים לב: זהו אשכול ישן. הוא נפתח לפני 782 ימים, שקול ליצור אשכול חדש לפני הפרסום, המנע מהקפצה מיותרת.
תוצאות 1 עד 2 מ 2
    משתמש מורחק
    הסמל האישי של The truth

דמות
    לוחם אפל
       לייקים ❤
    2
       נקודות יוניק
    2

לעומר ועמית היקרים .

שלום , באתי להוכיח את חפותי ואת שמי מהרחקה שאני לא צריך לקבל , מי שלא יודע מדבר על ההרחקה שלי בניק ARMY .אז ככה עומר אם אתה זוכר וגם לא צריך לזכור יש הכל בשיחות שלנו עוד לפני שנכנסתי לשרת ביקשתי שתלמד אותי וצילמתי לך בדיס תמנהל משימות שלי בשביל שלא אקבל באן , בנוסף עשיתי לך סרטון שיש בעיה עם המערכת שלכם שהיא דופקת דיסי שאתה ממלא QWE מהר והודעת מאקרו .. יכול להיות בגלל שיש לי מקלדת מכנית אני עולה במערכת אך מקלדת מכנית היא לא מאקרו כמו שעליתי ואין לי מושג אך .אז ככה תוכלו לראות בסרטון ששלחתי לעומר במה מדובר רצ"ב הסרטון
    הבאתי עוד משהו מעניין , תוכלו לראות את עידן ניק בשרת עידן קילר משחק קרבות מה אני מראה פה בעצם בסרטון של עידן , ככה עידן ממלא הרבה יותר מהר ממני בסרטון וכמובן שהוא נקי לגמרי בסרטון וזה סרטון שלפני שהיה לכם מערכת חדשה שלא עשתה בעיות , עידן יצא נקי פה ועם מילוי הרבה יותר מהיר ממה שאני שלחתי אז ככה שהרחקה היא לא הגיונית רצ"ב סרטון -
    בנוסף , עומר ועמית אני רוצה לעשות לכם סרטון או שיתוף בלייב איתכם בשיחה עם מנהל משימות פתוח והכל פתוח מיצדי לעשות ריסט למחשב בלייב להראות לכם שכלום לא פתוח ואני מצליח לעלות במערכת , בבקשה ממכם תתנו הזדמנות ותראו לקהילה שאתם לא דופקים סתם באנים פה , זה מילה נגד מילה אדם נגד מערכת , עומר אתה יודע כמה חפרתי לך בדיס לפני שנכנסתי וצילמתי לך מנהל משימות ושאלתי אם הכל בסדר אני למדתי בהרחקה שעברה לא לעשות שטויות תאמין לי , שקיבלתי הרחקה שעברה על סופר דאמג עמדתי בהשלכות בשקט כי הגיע לי , פה אין היגיון כי לא הפעלתי כלום .אם תרצו שאני אעשה סרטון או שיתוף איתכם בלייב , אצטרך כמובן שתורידו תהרחקה לכמה רגעים רק להראות לכם שיש בעיה במערכת ( אי אפשר להראות כי אני מורחק ומקבל דיסי ) תודה רבה ואני מקווה שהאמת תצא לאור .

2. 2 המשתמשים הבאים אהבו את התוכן של The truth:

Faux (06-02-22), Virus (06-02-22)

בעלים אמיו יוניק
    הסמל האישי של AmitNet

שם פרטי
    עמית
       כינוי במשחק
    AmitNet
       דמות
    קוסם אפל
       גילדה במשחק
    Admins
       לייקים ❤
    208
       נקודות יוניק
    201
    טוב, אז שנתחיל בחגיגה?
    נתחיל במה שדיברת עם עומר- שאלת את עומר לגבי 'תת תוכנה' של רייזר שאחראית על התאורה במכשירים של רייזר (לדוגמא: עכבר, מקלדת וכיו"ב)
    אז נכון- אין סיבה שלא תוכל להשתמש בה וכמובן שלא עליה נתפסת.

את הסרטונים שאתה מעלה לכאן אתה מעלה כמובן בלי תיעוד של תאריך- אבל גם את זה בדקתי והסרטונים שלך צולמו לפני התחזוקה האחרונה (31.01) (לפני תיקון התקלה) ולכן נהפכים ללא רלוונטיים.

הלוגים שתיעדו אותך שנתפסת הם לאחר תיקון התקלה (31.01), ציטוט מהלוג:
    [31/01/2022] 21:15:52 [!Warning!][XXXX][Army] IpAddress: xx.xx.xx.xx, HardwareId: xxx-xxx-xxx-xxx, DetectionType: AUTO-POTION[31/01/2022] 21:15:57 [!Warning!][XXXX][Army] IpAddress: xx.xx.xx.xx, HardwareId: xxx-xxx-xxx-xxx, DetectionType: AUTO-POTION
    [31/01/2022] 21:16:10 [!Warning!][XXXX][Army] IpAddress: xx.xx.xx.xx, HardwareId: xxx-xxx-xxx-xxx, DetectionType: AUTO-POTION

"מילה נגד מילה" / "אדם נגד מערכת"..
    בפעם האחרונה שבדקתי עם המערכת אין לה רגשות אשמה או שנאה אלייך.. עלית כי בדקת את המערכת בסוף התחזוקה ועלית הרבה יותר מפעם אחת.

אף אחד לא מחפש אותך.. אל תחמיא לעצמך יותר מידי, השתמשת בהאקים? נענשת.
    הצוות שלי עושה עבודת קודש בלנקות אנשים כמוך ואני האחרון שאפריע להם,
    עוד כמה מדברי החוכמה שציינת פה באשכול..
    "אני למדתי בהרחקה שעברה לא לעשות שטויות תאמין לי"- ניכר שלא,
    "שקיבלתי הרחקה שעברה על סופר דאמג עמדתי בהשלכות בשקט.."- אני מרגיש שיש לי דז'ה וו..

תחסוך לעצמך ולנו את הזמן והכאב ראש,
    ובנימה אישית- לבקש לייקים מהחברים לאשכול לא גורם לי להאמין לך יותר.. אולי זה גורם לך להאמין לעצמך יותר אבל זה לא באמת משנה, שנינו יודעים שהפעלת.

התשובה שקיבלת פה היא סופית- בהצלחה בהמשך, ננעל.
    עמית (בעל קהילת אמיו יוניק 2020-2024)

4. 10 המשתמשים הבאים אהבו את התוכן של AmitNet:

Daniel (06-02-22), Doctor (06-02-22), Gaming (06-02-22), Heart (06-02-22), Itay (08-02-22), Matan (10-03-22), Omer (06-02-22), Orel (08-02-22), tomerp (06-02-22)

מידע על האשכול

משתמשים שגולשים באשכול זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •