באג בשרת

NOTICE שים לב: זהו אשכול ישן. הוא נפתח לפני 750 ימים, שקול ליצור אשכול חדש לפני הפרסום, המנע מהקפצה מיותרת.
תוצאות 1 עד 3 מ 3

אשכול: באג בשרת

ברוך הבא לאמיו יוניק ישראל!
    הסמל האישי של Mad

לייקים ❤
    3
       נקודות יוניק
    1

באג בשרת

אהלן יש באג שמלווה אותנו מהלילה, כל הגילדות משום מה לא רואים אותם בשרת, אפילו אצל המאסטר Madness לא רואים את הגילד, הדבר מונע ממני ומשאר השחקנים שלי ושבגילד שלי להכנס לאזור העיר העתיקה ולהמשיך לאסוף מטבעות סייג, אנחנו ניצחנו את הסייג ונזרק לנו פה זמן בעיר העתיקה לפח, אבקש פיצוי קולקטיבי לשחקני הגילד של מטבעות סייג או כל דרך אחרת שתרצו לפצות אותנו,
    דבר נוסף עומר אני לא רוצה לפתוח פה אשכולות ולהתחיל להעמיס את הפורום בדיונים וערעורים על הבאנים, בבקשה אבקש ממך התייחסות בדיסקורד שלחתי לך הודעות פרטיות אבקש את תשומת ליבך ותשובות מספקות, אני חלק גדול מהשרת שלכם הבאתי לפה מעל 40 שחקנים שהמון מהם פעילים וכל הזמן משחקים וחלקים באים ומרימים את הסייגים שלכם ומראים נוכחות ופעילות ומחיים את השרת שלכם, אני מבקש את הכבוד הראוי לי, לא ביקשתי סטים +הכל ממכם ולא ביקשתי יחס וי אי פי למרות שאניי עושה פי 5 מכל הצוות פרסום שלכם ביחד , אבקש ממך להתייחס להודעות כמו שצריך לא רוצה להרגיש זלזול ולהרגיש שאתם רואים את זה כמובן מאליו, עכשיו אנחנו פה ורגע אחד מיותר ואנחנו לא פה , אני לא מאיים אני בא להעיר לכם את הראייה ולפקוח לכם את העיניים , תנו לי 5 דקות שיחה איתך ועם עמית ותראו איך אנחנו מייעלים ומשפרים את השרת שלכם ואת החווית משחק, מכפילים את כמות האנשים בשרת, ומתפעלים אירועים כמו שימוש בהאקים בצורה שלא נראתה כמותה מעולם, הבאנים חסרי משמעות עבורי יש לי עשרות ואם לא מאות שחקנים ומשתמשים, אני לא רוצה לעורר גל פרישה ממהצוות שלי ולא רוצים לעזוב לכם את השרת בצורה כזאת בגלל שאתם ישנים בעמידה, אבקש את תשומת ליבך בדיסקורד ועמית אשמח שגם אתה אם אתה רוצה באמת לתת לשרת שלכם להמשיך לפרוח ולייעל אותו אז זה הדיסקורד שלי : Aviel#9951

שיהיה לכם יום מבורך

בעלים אמיו יוניק
    הסמל האישי של AmitNet

שם פרטי
    עמית
       כינוי במשחק
    AmitNet
       דמות
    קוסם אפל
       גילדה במשחק
    Admins
       לייקים ❤
    208
       נקודות יוניק
    201
    כפי שציינת יש באג זמני בשרת הגילדות מה שלא מאפשר לכם לראות שאתם שייכים לגילדה כלשהיא בשרת- התקלה בבדיקה, תודה על הדיווח.
    בנושא הבאנים של Potion ו-Panic ראיתי שעומר נתן מענה למרות שהבאן הוכח דרך הלוג ועל כן המענה עצמו מיותר לחלוטין.
    אין טעם להמשיך לדון בבאנים של שחקנים שהוכחו דרך הלוג, בייחוד כשמדובר בשחקנים שקיבלו גישות, זו גם לא הפעם הראשונה ששחקן שאתה נותן לו גישה בוחן את המערכות שלנו ומגלה מהר מאוד שהן פועלות,
    לא ברור לי על מה אתה מתלונן.. דין עבירה על חוקי המשחק זהה לכולם.

משאיר את האשכול פתוח לתגובה שלי על מנת לעדכן ברגע שהתקלה בשרת הגילדות תתוקן.
    עמית (בעל קהילת אמיו יוניק 2020-2024)

3. המשתמשים הבאים אהבו את התוכן של AmitNet:

Omer (10-03-22)

בעלים אמיו יוניק
    הסמל האישי של AmitNet

שם פרטי
    עמית
       כינוי במשחק
    AmitNet
       דמות
    קוסם אפל
       גילדה במשחק
    Admins
       לייקים ❤
    208
       נקודות יוניק
    201
    התקלה תוקנה, במידה והתקלה עדיין לא תוקנה (כנראה יקרה לשחקנים שהיו מחוברים לפני התיקון) יש לעשות סוויץ (בחירת שחקן) בלבד וזה יתוקן.
    יום נעים,
    עמית (בעל קהילת אמיו יוניק 2020-2024)

מידע על האשכול

משתמשים שגולשים באשכול זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •