בנוגע לבאן לשחקן Crit

NOTICE שים לב: זהו אשכול ישן. הוא נפתח לפני 688 ימים, שקול ליצור אשכול חדש לפני הפרסום, המנע מהקפצה מיותרת.
תוצאות 1 עד 2 מ 2
    משתמש מאסטר
    הסמל האישי של Killer

כינוי במשחק
    KILLER
       גילדה במשחק
    History
       לייקים ❤
    119
       נקודות יוניק
    2484

בנוגע לבאן לשחקן Crit

קודם כל אומר שסרטונים מהסוג הזה התחרשו לכל אורך הסייג. בגלל הכמות שחקנים הגדולה שמחוברת לשרת בזמן האחרון/תקלות באחסון יש הרבה עומסים ולאגים וכתוצאה מכך שחקנים חווים ניתוק לכמה שניות בלי כוונה. היינו עדים לכך בסייג האחרון שכל השחקנים בלי יוצא מן הכלל חוו ניתוקים, לאגים, וכמובן גם דחיסות זה דבר בלתי נמנע...

שחקני BBZNOT בעצמם התלוננו על לאגים וניתוקים. אז אני לא רואה סיבה למה לדווח על סרטונים מהסוג הזה. גם לשחקנים שלכם קרה את אותו הדבר. וגם לשחקנים של מדנס. וגם עוד ממונטרס. אז להביא לכל המשתתפים בסייג באן?

בסרטון הבא אפשר לראות אותי, ביוזר במסך נפרד שבו אני מחלק באפים. במסך השני אני על דיאל בניק Loyal שמסתובב ליד הביקי ומגן על הכתר..
    אומנם הסרטון שמר את הקליפ שהיה במסך של הביקי ולא את הסרטון במסך של הלורד, אבל עדיין אפשר לראות בבירור שהשחקן Pharaoh הורג את הדיאל שלי שעומד ליד הביקי, ומסביב הלורד אין אף אחד! בטח שלא את הביקי Pharaoh. מה גם שאותו פרעה הרג 2 שחקנים במכה ומיותר לציין שגם השחקן השני שהוא הרג לא עמד ליידי. אומנם אצל הביקי אפשר לראות רק את הקצה של הכתר אבל בשחקן Loyal אני יכול להגיד בוודאות שלא עמד ליידי אף אחד.

אפשר לראות את המקרה בשניה 00:42.

הפתרון הוא או להוריד את הבאן של Crit. או להוסיף עוד באנים לשבוע..
    הסייג היה מלא בלאגים ובעיות אינטרנט אי אפשר להאשים לא את פרעה ולא את אייל
    :Owner Of
    Flame ~ Psycho ~ Blade ~ Combo
    ~ Machine ~ King ~ Legend ~ Killer ~ Royal ~ Black ~ Vicious ~ Hacker ~ Wild
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

עוזר בעלים אמיו יוניק
    הסמל האישי של Omer

שם פרטי
    עומר
       כינוי במשחק
    Omer
       דמות
    לוחם אפל
       גילדה במשחק
    Admins
       לייקים ❤
    696
       נקודות יוניק
    2211
    היי עידן,
    לאחר בדיקות נוספות שבוצעו באחסון לאחר דיווחים ממספר שחקנים נוספים נמצא שהיה עומסים על השרת במהלך הסייג' ברגעים מסוימים (ייתכן שאחד מהם הוא כמו שהצגת כאן באשכול עם הסירטון).
    בעקבות זאת הוחלט שלא להעניש אף שחקן (בנושא דחיסות שקרו בסייג האחרון) - מהאפשרות שמדובר בעומס מצד השרת (ולא השחקן עצמו).
    על כן הבאן לשחקן Crit ירד,

3. 4 המשתמשים הבאים אהבו את התוכן של Omer:

Killer (11-05-22), Rami (11-05-22), Rotem (11-05-22), YgaL (11-05-22)

מידע על האשכול

משתמשים שגולשים באשכול זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •