[המלצה] שעת השיא 2

NOTICE שים לב: זהו אשכול ישן. הוא נפתח לפני 643 ימים, שקול ליצור אשכול חדש לפני הפרסום, המנע מהקפצה מיותרת.
תוצאות 1 עד 3 מ 3

אשכול: שעת השיא 2

ברוך הבא לאמיו יוניק ישראל!
    הסמל האישי של Ganon

דמות
    לוחם אפל
       לייקים ❤
    3
       נקודות יוניק
    110

שעת השיא 2

המפקח לי, שוטר במשטרה המלכותית של הונג- קונג- ואשף אמנויות לחימה; והבלש ג'יימס קרטר , חוקר מיוחד במשטרת לוס אנג'לס נוחתים יחדיו בהונג - קונג למטרת חופשה. חמוש במילון אנגלי- סיני, חוקר קרטר אחר דוגמניות של אתרי נופש פוטנציאליים, פלוס כמה מהתענוגות האקזוטיים שמציעה לו העיר הגדולה. אבל לי, שוטר מסור בכל רמ"ח אבריו, ממשיך למלא את חובותיו ולתסכל ללא הרף את קרטר. לא הרבה אחרי שהם נוחתים בהונג- קונג, הם נאלצים להתעמת עם אחת הפרשיות הגדולות בקריירה שלהם: פיצוץ תופת בשגרירות ארה"ב, במהלכו נהרגו שני סוכנים אמריקנים, שחקרו רשת מסועפת להברחת כספים. משטרת הונג- קונג חושדת שה"מוח" מאחורי הפיצוץ הוא ריקי טאן- המנהיג החרוץ הערמומי החלקלק של אירגון Triad . המפקח לי מתמנה לפענח את התעלומה, למגינת לבו של קרטר, שנלכד במסכת האירועים בניגוד לרצונו, ומרגיש שהחופשה הקסומה עליה חלם, הופכת שמועה בלבד. לגבי לי, מדובר בקייס אישי: ריקי טאן היה בעבר שותפו של אביו במשטרת הונג- קונג, ושיחק תפקיד מרכזי במותו. בחסות שלטונות הונג- קונג וארה"ב- הפורשים חסותם המשפטית על הקייס הפרובלמטי- יוצאים לי וקרטר הסרבן למשימה משותפת, במטרה ל"הוריד" את טאן. במהלך המרדף בעקבות טאן וחבורתו, זורעים לי וקרטר חורבן והרס באינספור אתרי תיירות הונג- קונגיים אטרקטיביים. האקשן מגיע לשעת השיא- בליל הפתיחה של מלון "הדרקון האדום" ברצועת לאס- וגאס.

סרט מצחיק וקטלני, מישהו ראה?

משתמש ממוצע
    הסמל האישי של Shay

דמות
    מזמנת
       גילדה במשחק
    Madness
       לייקים ❤
    25
       נקודות יוניק
    333
    מכיר תסרט, לא ראיתי אותו לגמריי