אמיו ישראל יוניק- קהילת הפורומים

(מוניטין האשכול)
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
טוב אז שרת יקר כמו שאתם יודעים אני זה GMLior
https://forum.uniquemu.co.il/showthread....2#pid10072

אז אחרי הכל
  אני רוצה להגיד תודה לכל השרת הזה שנתן לי חוויה מדהימה מאוד ושמח שעזרתי לכל אחד ואחד בלי יוצא מין הכלל.
 גם אחרי "שקיבלתי בעיטה" אני ימליץ על השרת הזה כי זה השרת הכי טוב בישראל מבחינתי 
 ואני רוצה להגיד תודות כי בסך הכל נתתי את הנשמה בשביל השרת והם נתנו חזרה בשבילי אני חושב שמגיע להם כפיים

אז תודה רבה @"DarkTrue" זה לא מובן מאילו בכלל מה שעשית בשבילי ואיך שעזרתה והבאתה לי גב וצריך ולא יהיה מישהו   שיחליף אותך אתה עושה תעבודה שלך מושלמת עשיתי טעות אבל גם גבר אוהב יודע להודות בטעויות שלו ככה אותי לימדו אז  תודה רבה על הכל 

@"AmitNet" אז לבעלים של השרת עמית קודם כל תודה רבה שאתה קורע את הנשמה בשביל השרת הזה יום יום שעה שעה ועובד על השרת גם ב5 בבוקר (ראיתי את זה בעיניים) ותודה רבה באמת על הכל הייתם משפחה חמה שלי

@"RazGM" תודה רבה לך רז היה לי נעים לחוות איתך מהעלייה לגיאם עד לירידה אתה אחלה ילד תשמור על עצמך

אז בסופו של לצערי ניסיתי להסביר את עצמי וזה לא יצא כמו שרציתי ולא הבינו אותי כמו שרציתי ולצערי עשיתי טעות וזה  פגע בי בסוף בשרת שאהבתי והשקעתי בוא שעות על גבי שעות

כמו שאתם מבינים לא באתי לבכות לכם (על טעויות משלמים) ותודה רבה לכולם לכל השחקנים לכל הקהילה היקר והאהובה הזאת ואל תראו את זה ככה זה שאני בבאן זה לא אומר שאני לא אספר לכולם שהאמיו הזה מספר אחת וישאר תמיד
                                               אז אוהב אותכם חברים ובהצלחה בהמשך לכולם 
שמחתי להיות חלק מהצוות הזה ולעשות בשבילכם עבודת קודש רק בשביל שהיה לכם טוב
 LiorGM RIP 1/1/2021
תודה רבה על חוויה בלתי נשכחת 
UniqueMu
הגב
[-] The following 2 users Like War's post:
  • DarkTrue, Shay

חבל שככה זה נגמר, תרמת רבות לצוות ולקהילה.
שיהיה לך בהצלחה בהמשך
הגב

חבל שככה זה נגמר, תרמת רבות לצוות ולקהילה אח שלי היקר.
שיהיה לך בהצלחה בהמשך אחשלי היקר   Heart
תרמת מלא והיה לי חוויה איתך לעלות לגיאם חבל שנגמר ככה.
[Image: giphy.webp]
הגב

UP
הגב

אוהבים אותך ליאור היקר תודה רבה על כל מה שעשית בשביל השרת הזה,שוב חושב גם פה שיקול מוטעה של הדרג הגבוהה זה יכל להגמר באזהרה+מחיקת חפצים שלקחת(ניתן לדעת טווחים של כמויות) ולהשאיר אותך גיאם נאמן כמו שאתה, אבל זה שיקול שלהם וכשצריך להחמיר מחמירים, אוהבים אותך ומה שתצריך דבר איתי
הגב
[-] The following 1 user Likes Mad's post:
  • War

אחלה ליאור שיהיה בהצלחה בהמשך תשאר איתנו כן ?
My Army :Big Grin :

Knight
Blade
Dragon
Sex
Sexy
Lord
Divine
Super
Ghost 
Slay
Dream
Naruto
NightMare
Brass
DeadShoT 
GrandSoul
Elven
Viper  
Rave 
Special
Venus
HolyShit  

הגב
[-] The following 1 user Likes King's post:
  • War

(03-01-21, 20:34)King כתב: אחלה ליאור שיהיה בהצלחה בהמשך תשאר איתנו כן ?

כרגע אין לי כלום אני בבאנים לכל השחקנים להשתקם מחדש נראה לי כרגע בלתי אפשרי
הגב

UP
הגב

בהצלחה
[Image: 5mw2hzeqyzwn.jpg]
הגב

בהצלחה בהמשך!
הגב

תודה לכולם מעריך את זה מאוד
UP
הגב